Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

Böőr László nyugdíjba vonul

Nyugdíjba vonulása alkalmából ezúton is köszönjük Böőr Lászlónak, iskolánk pincemesterének áldozatos munkáját! Laci bácsi 1969-ben érettségizett, és még ebben az évben elkezdte szakmai tevékenységét. A Badacsonyvidéki Pincegazdaság után a nemesvámosi Csopak Tája Termelőszövetkezetnél dolgozott. A rendszerváltás után nem csak borászként, hanem oktatóként is tevékenykedett intézményünk falai között. Számos ezüst- és aranyérmes bor kötődik a nevéhez, az általa készített bor háromszor is elnyerte a Város Bora címet. 2019-ben a Hal- és Borünnepen pedig átvehette Balatonfüred Város Díszoklevelét is.Igazgató Úr köszöntője után Libinyi Mátyás vette át iskolánk pincészetének kulcsát, aki „fiatalos lendülettel” folytatja Laci bácsi odaadó munkáját.