Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

A Balatonfüredi Szent Benedek Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium pályázatot hirdet egyetemi végzettségű matematika szakos tanár munkakör betöltésére.

Jelentkezés  módja: a fényképes szakmai önéletrajzot és a végzettséget igazoló dokumentumokat a e-mail címre várjuk.

A Balatonfüredi Szent Benedek Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium történelem szakos óraadó tanárt keres. Önéletrajzokat kérjük a e-mail címre megküldeni.

Beküldési határidő: 2022. október 27.

Főbb feladatok, munkák:
    • a 9-13. évfolyam rendész tantárgyak tanítása (elmélet és gyakorlat)
    • rendészeti toborzás, utánpótlás, rendészeti pályára való felkészítés
    • részvétel a regionális, országos szakmai versenyeken (az iskolai csapatok versenyekre való felkészítése)
    • a beiskolázási road show-n való aktív közreműködés
    • a tanulók nyári szakmai táborának megszervezése, valamint a nyári szakmai gyakorlat irányítása, felügyelete
    • kapcsolattartás a rendészeti szervekkel és a honvédséggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • jó kommunikációs képesség
    • jó munkabíró képesség
    • felsőfokú szakirányú végzettség (legalább 5-8 év szakmai gyakorlat)
    • önálló munkavégzés
    • kreativitás, dinamizmus
    • pedagógus végzettség (legalább 3-5 év pedagógus területen eltöltött gyakorlat)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • több szakterületen eltöltött aktív gyakorlat
    • egyházi ajánlás
    • angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

    • főállású munkavégzés
    • korrekt bérezés
    • kiváló munkakörülmények
    • fix munkaidő
    • útiköltség térítés

Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Képzés, Fejlesztés
    • Oktatás, Kutatás, Tudomány
    • Tanító, Tanár, Pedagógus
    • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

      • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

    • 8230 Balatonfüred, Hősök tere 1.

A Balatonfüredi Szent Benedek Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium pályázatot hirdet önállóan dolgozni tudó, munkavégzésére igényes kollégát/kolléganőt takarító munkakör betöltésére teljes állásban.

Orvosi alkalmassági vizsgálat szükséges!

Jelentkezés  módja: a fényképes szakmai önéletrajzot  a  e-mail címre várjuk.