Kollégiumi beköltözéshez tájékoztatás

Tisztelt Szülők! Kedves Diákjaink!

Az alábbi tájékoztatóban olvashatják az iskolánk kollégiumába történő beköltözéssel kapcsolatos pontos tudnivalókat. További kérdéseikre a e-mail címre küldött megkeresésükre Nemes Éva igazgatóhelyettes-kollégiumvezető válaszol.

Gyermekük 2024. augusztus 31-i kollégiumi beköltözésekor szeretnénk az Önök részére is megkönnyíteni az adminisztrációt!

Kérjük, hogy szíveskedjenek az alábbi iratokat magukkal hozni a beiratkozásra:

• Orvosi igazolás (amennyiben beszerezhető),
  • Okiratok másolata (személyi ig., lakcímkártya, diákigazolvány, TAJ-kártya),
  • szeptember 1.-én érvényes, kedvezményre jogosító iratok másolata (nagycsaládos, gyermekvédelmi kedvezmény stb),
  • kitöltött NYILATKOZAT az ingyenes vagy kedvezményes intézményi gyermekétkeztetés igénybevételéhez
  • iskolalátogatási igazolás a Lóczy Gimnázium tanulóitól.

Kérjük, szíveskedjenek a csatolt dokumentumokat lehetőség szerint kinyomtatva, kitöltve és aláírva magukkal hozni, hogy adminisztrációs teendőinket gördülékenyebbé tehessük.

Segítő együttműködésüket köszönjük, szeretettel várjuk Önöket, jelenlegi és leendő kollégista diákjainkat!

Mellékletek:

Nemes Éva