Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

Legyél Te is rendőr!

A Balatonfüredi Rendőrkapitányság munkatársai a rendőri hivatást népszerűsítették.

A balatonfüredi rendőrök 2020. december 17-én délelőtt a helyi Szent Benedek Középiskola és Kollégium végzős diákjainak tartottak pályaorientációs előadást.

A tanulók részletes felvilágosítást kaptak a rendőri hivatás és munka sajátosságairól, a különböző szakterületek feladatairól, az egyes felvételi követelményekről, és minden, egy sikeres pályázat benyújtásához szükséges feltételről. Az oktatási intézmény egykori rendészeti fakultációs diákja, Fekete Klaudia rendőr törzsőrmester, járőrparancsnok immár hivatásos rendőrként segítette kollégái toborzási tevékenységét.

A rendőri hivatás iránt érdeklődők további tájékoztatást kaphatnak a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálatán, a helyi rendőrkapitányságokon, valamint a rendőrség honlapján.