Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

Online fogadóóra – 2020. december 10.

Tisztelt Szülő!

Iskolánk december 10-én 16.00 órától a digitális tanrendre és a járványügyi intézkedésekre, azokkal kapcsolatos ajánlásokra való tekintettel online fogadóórát tart, melyre az alábbi linkre kattintva lehet regisztrálni.

Szeretettel várjuk a kedves szülőket, kérjük, éljenek ezzel a lehetőséggel.

Az online beszélgetést zárt körben tartjuk, azaz csak a jelentkező szülő és a megjelölt pedagógus vesz részt benne az előre kiosztott idősávban. A beszélgetéshez egy Google fiókra és a Google Meet ingyenes alkalmazásra van szükség, amely elérhető számítógépen, Androis és IOS eszközökön is. Amennyiben nincs Google (gmail-es) elérhetőségük, akkor a gyermekük részére kiosztott iskolai @szentbenedekiskola.hu e-mail címén keresztül fognak tudni csatlakozni.

A jelentkezési határidő 2020. december 7. (hétfő).

Google Meet alkalmazás
A használatához Google fiók szükséges.