Beiratkozás 2023/2024 tanévre – 2023. június 26.

Időpont: 2023. június 26. (hétfő)

• Angol nyelvi előkészítő (a kiértesítő levél szerinti időpontokban) I. csoport 8:00 óra, II. csoport 8:30 óra.
  • Sporttechnikum (a kiértesítő levél szerinti időpontban) I. csoport 9:00 óra, II. csoport 9:30 óra.
  • Rendészet és közszolgálat (a kiértesítő levél szerinti időpontban)  I. csoport 10:00 óra, II. csoport 10:30 óra.

A beiratkozáshoz szükséges, a tanuló hozza magával:

1. A kitöltött tanulói adatlapot (kiértesítő levél melléklete volt).
  2. Fénymásolatban a 8. osztályos bizonyítványát, személyi igazolványát, lakcímkártyáját, TAJ kártyáját és adókártyáját.
  3. Diákigazolvány igényléséhez szükséges adatlap (a tanuló szülő/gondviselő kíséretében felkeresi az Okmányirodát a személyazonosságát igazoló okmánnyal, ahol elkészítik róla a fényképet és felveszik az aláírását az igényléshez. Az ott kapott NEK adatlapot kell magukkal hozni.
  4. Beiratkozáskor fizetendő összeget (kiértesítő levélben szerepel).
  5. Beiratkozáskor kell megadni a póló, pulóver, matrózblúz, rendész egyenruha méreteket.

Ugyanezen a napon:

1. Kollégiumi felvételi jelentkezés az iskolai beiratkozás után (fénymásolatban szükséges: személyi igazolvány, lakcímkártya, TAJ kártya)
  2. Tankönyvrendeléssel kapcsolatban feltétlenül egyeztessenek a beiratkozást követően a tankönyvfelelőssel. Kérjük, a gyors ügyintézés érdekében szíveskedjenek előkészíteni a tanuló oktatási azonosító számát (a jelenlegi diákigazolványon található), valamint a gyermek lakcímkártyáját.