Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

2023. április 21-én iskolánkba látogatott korábbi tanulónk, Bódai Patrik

Pontosabban Bódai Patrik hallgató törzsőrmester, ugyanis Patrik jelenleg a Nemzeti Közszolgálati Egyetem hallgatója és ezzel egyidejűleg a Magyar Honvédség Ludovika Zászlóalj állományának tagja. Kérésünkre Patrik mind a négy rendész évfolyamban tartott egy-egy előadást. Betekintést nyertünk mindennapi életébe, valamint közelebbről is megismerhettük az oktatást, és magát a campust is. Patrik elmondása szerint jól érzi magát az egyetemen, tiszteli az egyenruhát, amit szemmel láthatóan büszkén viselt magán.

Köszönjük a látogatást, és további sikereket kívánunk egyetemi éveidhez!
Visszavárunk, és büszkék vagyunk rád!

Útravalónak egy igaz ember szavait küldjük:

A tanulás a legerősebb fegyver, amivel megváltoztathatod a világot.
Nelson Mandela

hdr