Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

Online fogadóóra – 2021. május 4.

Tisztelt Szülő!

Iskolánk 2021. május 4-én (kedden) 16.00 órától a digitális tanrendre és a járványügyi intézkedésekre, azokkal kapcsolatos ajánlásokra való tekintettel online fogadóórát tart, melyre az alábbi  linkre kattintva lehet regisztrálni 2021. május 3. (hétfő) 13:00 óráig.

Regisztrálok online fogadóórára

Szeretettel várjuk a kedves szülőket, kérjük, éljenek ezzel a lehetőséggel.

Az online beszélgetést zárt körben tartjuk, azaz csak a jelentkező szülő és a megjelölt pedagógus vesz részt benne az előre kiosztott időpontokban. A beszélgetéshez egy Google fiókra és a Google Meet ingyenes alkalmazásra van szükség, amely elérhető számítógépen, Android és IOS eszközökön is. Amennyiben nincs Google (gmail-es) elérhetőségük, akkor a gyermekük részére kiosztott iskolai () e-mail címén keresztül fognak tudni csatlakozni.

A jelentkezési határidő 2021. május 3. (hétfő) 13:00 óra.

Google Meet alkalmazás
A használatához Google fiók szükséges.