Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

Visszaállás hagyományos oktatási rendre – Kollégiumi visszaköltözés

Kedves Kollégistáink!

Örömmel értesítelek Benneteket, hogy a megelőző intézkedések sikeresek voltak, a komolyabb járványügyi helyzetet el tudtuk kerülni, csupán néhány esetszám fordult elő iskolánkban. A házirend járványügyi mellékletében foglalt előírások további szigorú betartásával iskolánk 2020. október 5-én visszatér a hagyományos tantermi oktatáshoz. 2020 október 4-én vasárnap újra megnyitjuk kollégiumunk kapuit, várunk Benneteket vissza szeretettel.

Kérünk Benneteket, hogy az eddig megszokott kollégiumi és iskolai előírások szerint hozzatok magatokkal elegendő maszkot!

Továbbra is mindenki csak egészséges állapotban térjen vissza iskolai közösségünkbe!

Vigyázzunk egymásra.