Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

Szalagavató 2020

Idén 2020. február 7-én került sor iskolnánk szalagavató ünnepségére, melyet a Balatonfüredi Szabadidő és Konferencia Központ Kézilabda csarnokában rendeztünk, végzős diákjaink tiszteletére.

A komoly hangvételű, szép műsort, Orosz Andrea tanárnő és Molnár Róbert tanár úr áldásos munkájának köszönhetjük,  akik lehetővé tették, hogy igazán emlékezetes maradjon a diákok számára ez a szép, fontos esemény. Az est sikeréhez hozzájárultak 11. évfolyamos diákjaink, és osztályfőnökeik, valamint a 10. évfolyamos cukrász-borász tanulóink, és osztályfőnökük, nekik is köszönjük a közreműködést.  Reméljük, hogy végzőseink  Komáromi Móric igazgató úr hozzájuk intézett szép  beszédéből  merítenek útravalólt, és megszívlelik jótanácsait. Siekeres felkészülést kívánunk az érettségihez!