Az Országos Diákolimpia Döntőjében iskolánk női röplabda csapata

Országos diakolimpiai elődöntőt rendezett ma a Balatonfüredi Szent Benedek Középiskola és Kollégium 4 csapat részvételével!

A reggeli sorsolas után a az első meccset a Győr a Szombathellyel kezdte, ahol előbbiek győztek. A Szent Benedekes lányok a kaposvári iskolával meccseltek és arattak 3:0 arányú magabiztos győzelmet, így a délutáni döntőben a győri alakulattal az országos döntőbe jutásért játszhattak. Szerencsére Besenyei Attila tanítványai előtt ez sem jelentett akadályt, így az iskola és az akadémia nagy büszkeségére legközelebb az országos döntőben szurkolhatunk nekik!!!

Szuper csapat, szuper teljesítmény! Gratulálunk!

Büszkék vagyunk, hogy a klub sikerei mellett az iskolát képviselve is ennyire eredményes csapatunk van!

Jatékosaink:
Zen Isabella
Sólyom Emese
Baksa Panna
Dimiric Miona
Skoric Nevena
Szimicsek Szamóca
Kóra Mercédesz
Spándli Virág
Horváth Sára
Vadász Evelin
Nagy Vivien