Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

Online fogadóóra – 2022. március 10.

Tisztelt Szülő!

Iskolánk 2022. március 10-én (csütörtökön) 15.30 órától a járványügyi intézkedésekre való tekintettel online fogadóórát tart, melyre az alábbi  linkre kattintva lehet regisztrálni 2022. március 7. (hétfő) 24:00 óráig.

Regisztrálok online fogadóórára

Szeretettel várjuk a kedves szülőket, kérjük, éljenek ezzel a lehetőséggel.

Az online beszélgetést zárt körben tartjuk, azaz csak a jelentkező szülő és a megjelölt pedagógus vesz részt benne az előre kiosztott időpontokban. A beszélgetéshez egy Google fiókra és a Google Meet ingyenes alkalmazásra van szükség, amely elérhető számítógépen, Android és IOS eszközökön is. Amennyiben nincs Google (gmail-es) elérhetőségük, akkor a gyermekük részére kiosztott iskolai () e-mail címén keresztül fognak tudni csatlakozni.

A jelentkezési határidő 2022. március 7. (hétfő) 24:00 óra.

Google Meet alkalmazás
A használatához Google fiók szükséges.

Az óraadók és a kollégiumi nevelők elérhetősége megtalálható iskolánk honlapján.