Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

Iskolánkban láthattuk a kaposvári Csiky Gergely Színház „Osztályvigyázz” című előadását

Iskolánkban láthattuk a kaposvári Csiky Gergely Színház „Osztályvigyázz” című előadását
Tartalom: A közeg mindenki számára ismerős lehet, mindannyian jártunk iskolába, mindannyiunk számára meghatározó élmények tárháza volt a helyszín.
Diákcsínyek, versengések, szerelmek – és a hatalommal való visszaélés sok megnyilvánulásának helyszíne is lehet egy/az iskola. Tanár-diák, igazgató-tanár, szülő-diák, diák-diák közötti aszimmetrikus kapcsolatokról szól a darab, ahol valaki(k) visszaél(nek) azzal, amit általában nem is érdemeltek meg. Bár a humornak is fontos szerepe van a történetben, valójában véresen komoly a dolog, és egy tragédia lehetősége is felsejlik.
Tanulónk véleménye: Az előadás nagyon interaktív, és ahhoz képest hogy nem színházi körülmények közt zajlott, magas technikai háttérrel rendelkezett. A történet jól követhető volt, és életszerű kérdésekkel foglalkozott. A befejezése ködös volt, így a hallgató hazavihetett magával eldöntendő kérdéseket.