Petesné Szabó Rita

2016 november 7-e óta dolgozom az intézményben. Német nyelvet oktatok, valamint 2019 szeptembere óta kollégiumvezető –  igazgatóhelyettesi szolgálatot látok el. Küldetésem szerint legfontosabb tevékenységeim a hátrányos helyzetű diákok támogatása, fejlesztése, tanóráimon  szeretném átadni tanulóimnak a fenntartható fejlődés szemléletét. Tevékenyen részt veszek a tanulóink szociális érzékenyítésére létrehozott programban, meggyőződésem, hogy kollégista diákjaink rengeteget tanulhatnak a programban való részvételük által. Szabadidőmet keresztgyermekeimnek szentelem, szívesen veszek részt közösségi események megszervezésében, valamint fejlesztem a tanulói személyiség megismerésével kapcsolatos ismereteimet.