Komáromi Móric

Budapesti, ötgyermekes nagycsalád elsőszülöttje vagyok, keresztény szellemben nevelkedtem. Két leánygyermek büszke édesapjaként feleségemmel 2017 óta élünk Balatonfüreden, és 2017 augusztusa óta látom el iskolánkban az igazgatói feladatkört. A sport mindig is fontos, meghatározó részét képezte életemnek. Tanulmányaimat a Semmelweis Tudományegyetem Sporttudományi Karán végeztem, ahol a testnevelői, gyógytestnevelői szakok elvégzése mellett röplabda szakedzői képesítést is szereztem. Vezetői készségem fejlesztésére elvégeztem a Budapesti Műszaki Egyetem Közoktatásvezető szakát, majd 2016-ban a Budapesti Corvinus Egyetem Tanárképző Központjának tanár – közgazdásztanár (vállalkozási ismeretek) szakán diplomáztam. Részt vettem a DFT Hungária által szervezett vezetői képzéseken, ahol korunk legkorszerűbb tudását sajátíthattam el a pályázatírási és közbeszerzési ismeretek területén egyaránt. Tanulmányaim befejezése után igen sokrétű vezetői, pedagógusi tapasztalatot szereztem munkahelyeimnek köszönhetően. Az alapoktatástól a felsőoktatásig volt lehetőségem kamatoztatni tudásom. A sport mellett a legmeghatározóbb élményem a keresztény életben való kiteljesedés, ezért is örültem, amikor felkértek iskolánk igazgatói feladatainak betöltésére. Így lehetőségem nyílt arra, hogy tanulóink esélyt kapjanak a keresztény értékrend megismerésére és az igazi hitben való elmélyülésre, mert vallom, hogy egyetlen megtartó erő létezik: az igaz Istenben való hit és a krisztusi szeretet.