Események betöltése

« Összes Események

Online iskolai nyílt nap

február 10 @ 15:30 - 18:30

Tisztelt Érdeklődő Diák, Kedves Szülő!

A digitális tanrendre való tekintettel iskolánk online nyílt napokat tart, melyre az alábbi linkre kattintva lehet regisztrálni. Szeretettel várjuk a kedves érdeklődőket, kérjük, éljenek ezzel a lehetőséggel, hogy személyesen tudjunk tájékoztatást adni Önöknek iskolánkról, képzéseinkről. A felvételivel kapcsolatos kérdéseikre szívesen válaszolunk telefonon is napközben a +36-30-881-3284 telefonszámon.

Tudnivalók:

• A nyílt napon időpontot a 12.00 óráig beérkezett regisztrációk esetén tudunk adni. A később érkezett regisztrációkat a következő nyílt napra tudjuk besorolni.
  • Az egyes időpontok előtt e-mailben értesíteni fogjuk a jelentkezőket az időbeosztásról.
  • Az online beszélgetést zárt körben tartjuk, azaz csak a jelentkező szülő és a megjelölt pedagógus vesz részt benne az előre kiosztott idősávban.
  • A beszélgetéshez egy Google fiókra és egy az internethez csatlakozó számítógépre vagy okos eszközre van szükség, amelyek rendelkeznek mikrofonnal.
  • A beszélgetés a Google Meet ingyenes alkalmazáson keresztül zajlik, amelyhez a jelentkezők számára kiküldött e-mailből tudnak majd csatlakozni.
  • A Google Meet alkalamzás elérhető számítógépen bármilyen internet böngészőből, Android és Apple IOS eszközökön is.

Google Meet alkalmazás elérhető:

Jelentkezzen MOST az online nyílt napra!

Dátum:
február 10