Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

Diákolimpia – A legjobbak közé kerültünk!

Ismét siker a Diákolimpián! Ott vagyunk a legjobb négy csapat között! Balatonfüredi Szent Benedek Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium-Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium 3:1. Vasárnap délelőtt már a Gödöllői Török Ignác Gimnáziummal játszunk az elődöntőben, ha nyerünk, délután aranyéremért küzdünk tovább.

Az V-VI.korcsoport, vagyis a középiskolások számára szervezett versenyen 8 csapat méretteti meg magát. Érkeztek együttesek Békéscsabára Bács – Kiskun,Veszprém, Szabolcs- Szatmár- Bereg, Békés és Pest megyéből is. A fürediek 12 versenyzővel készültek.

Résztvevők: Lovász Kinga, Schneider Vanessa, Horváth Sára, Simon Réka, Jacsó Borbála, Gazsó Szofi, Miona Dimitric, Krakoczki Csenge, Mayerhoffer Hédi, Egri Boglárka, Tokos Eszter, Darvasi Rebeka.
Edzők: Kormos Mihály, Lelkes Gábor.
Erőnléti edző: Papp Zsófia