Tájékoztató a kollégiumi beköltözés adminisztrációjához

Tisztelt Szülők!

Gyermekük 2021. augusztus 31.-ei kollégiumi beköltözésekor szeretnénk az Önök részére is megkönnyíteni az adminisztrációt!

Mivel a vírusvédelmi helyzetre való tekintettel a kedves szülők és gondviselők csak a bejárati kapuig kísérhetik el gyermeküket, valamint a  szülők és gondviselők csak a szülői nyilatkozatok aláírásakor tartózkodhatnak a kollégiumok épületeiben, kérjük, hogy szíveskedjenek az alábbi iratokat magukkal hozni a beiratkozásra:

• Orvosi igazolás (amennyiben beszerezhető),
  • okiratok másolata (személyi ig., lakcímkártya, diákigazolvány, TAJ-kártya),
  • szeptember 1.-én érvényes, kedvezményre jogosító iratok másolata (nagycsaládos, gyermekvédelmi kedvezmény stb),
  • iskolalátogatási igazolás a Lóczy Gimnázium tanulóitól.

Kérjük, szíveskedjenek a csatolt dokumentumokat kinyomtatva, kitöltve és aláírva magukkal hozni, hogy adminisztrációs teendőinket gördülékenyebbé tehessük.

Segítő együttműködésüket köszönjük, szeretettel várjuk Önöket!

Petesné Szabó Rita
Igazgatóhelyettes-Kollégiumvezető