Érettségi vizsgák időpontjai

Kedves Érettségiző Diák!

Az írásbeli érettségi vizsgák 2021. május 3-án, hétfőn indulnak. Minden diáknak kötelező a vizsga megkezdése előtt 30 perccel az iskola területén az alkalomhoz illő ünnepi öltözékben megjelenni, betartva a védelmi intézkedések előírásait. Kérjük, hogy az íróeszközökön, megengedett segédeszközökön kívül lehetőleg csak innivalót hozz magaddal. Feltétlenül kell, hogy nálad legyen egy fényképes, érvényes, személyazonosságodat igazoló iratod. Minden vizsgára hoznod kell több kéken illetve feketén fogó golyóstollat, a rajzokhoz ceruzát. Minden olyan segédanyagot, melyet magadnak kell hoznod, aznap reggel a felügyelőtanár fog ellenőrizni a teremben. A Magyar helyesírási szótárt az iskola biztosítja.

• 2021. május 3. (hétfő) 9.00 óra: Magyar nyelv és irodalom
  • 2021. május 4. (kedd) 9.00 óra: Matematika
    Hozd magaddal a 4 jegyű függvénytáblázatodat, körzőt, vonalzót és a zsebszámológépedet!
  • 2021. május 5. (szerda) 9.00 óra: Történelem
    Hozd magaddal a középiskolai történelem atlaszodat, mely kronológiai adattáblát nem tartalmaz!
  • 2021. május 6. (csütörtök) 9.00 óra: Angol nyelv
    Hozd magaddal a magyar-angol, angol-magyar szótárodat az utolsó, íráskészég feladathoz!
  • 2021. május 7. (péntek) 9.00 óra: Német nyelv
    Hozd magaddal a magyar-német, német-magyar szótárodat az utolsó, íráskészég feladathoz!
  • 2021. május 11. (kedd) 14.00 óra: Földrajz
    Hozd magaddal a középiskolai földrajzi atlaszodat, körzőt, vonalzót, zsebszámológépedet!
  • 2021. május 12. (szerda) 8.00 óra: Ágazati Rendészeti ismeretek
  • 2021. május 13. (csütörtök) 8.00 óra: Biológia
    Hozd magaddal a zsebszámológépedet!