Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

Központi írásbeli dolgozatok megtekintésének rendje

A kijavított dolgozatok megtekintése 2021. február 5-én (pénteken) 8:00-16:00 óra között lehetséges az iskola épületében.

Személyes megtekintés esetén szíveskedjenek időpontot egyeztetni az iskola titkárságán a 06-30-654-1843 telefonszámon. Kérjük, hogy fotó készítésére alkalmas mobilkészüléket hozzanak magukkal, mivel az eljárás szabályozása ezt írja elő.

Amennyiben a dolgozatokat elektronikus formában szeretnék megkapni e-mailben, kérjük, hogy az alábbi űrlap kitöltésével jelezzék legkésőbb 2021. február 5-ig. A jelentkezők részére február 8-án megküldjük a dolgozatokat. A dolgozatok mellett megküldjük azt a nyomtatványt is, melyen észrevételeiket megtehetik 2021. február 9-én (kedden) 16:00 óráig a fenti e-mail címen, Komáromi Móric igazgató úrnak címezve.

Kérjük, töltse ki az alábbi űrlapot, ha szeretné a dolgozatokat elektronikus formában megkapni.