Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

Ingyenes internet

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A digitális oktatással érintett családok részére a veszélyhelyzet ideje alatt a helyhez kötött internet hozzáférési-szolgáltatás 30 napra ingyenesen vehető igénybe. Ehhez néhány internetszolgáltató felületére (pl. INVITEL, DIGI) egy igazolást kell feltölteni, valamint a szolgáltató kérni fogja a tanuló diákigazolvány számát, és/ vagy az internet szolgáltatás szerződésének számát, és /vagy a legutolsó számla számát, és/ vagy a tanuló oktatási azonosító számát (a diákigazolványon megtalálható 11 jegyű szám). Az igazolást iskolánk titkárságán, a e-mail címen lehet kérni, melyet iskolánk kitöltést követően elektronikusan visszaküld.

Iskolánk titkárságának ügyintézési ideje hétfőtől-csütörtökig 7.00-15.50, pénteken 7.00-13.00-ig tart.

Szeretettel várjuk az igényléseket!