Diákigazolványok érvényessége a veszélyhelyzet idejére

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Tájékoztatjuk Önöket/ Benneteket az egészségügyi veszélyhelyzet idején a diákigazolványok érvényességére vonatkozó szabályokról.

A tanulók a veszélyhelyzet megszűnését követő 60 napig vehetik igénybe az utazási kedvezményeket mind a 2019/2020. tanévben kiadott, mind a 2020/2021-es tanévben kiadott érvényesítő matricákkal.

Azon tanulóinknak, akiknek bármilyen okból nem sikerült diákigazolvány-igénylésüket beküldeni, diákigazolvány-igazoló lapot kell kitölteni. Az érintett tanulók iskolánk titkárságán, a e-mail címen kérhetik a fenti igazolást, melyet iskolánk kitöltést követően postai úton megküld.

Tájékoztatjuk Önöket/ Benneteket továbbá, hogy lejárt érvényességű igazolással nem lehet igénybe venni az utazási kedvezményeket.

Iskolánk titkárságának ügyintézési ideje hétfőtől-csütörtökig 7.00-15.50, pénteken 7.00-13.00-ig tart.

Szeretettel várjuk az igényléseket!