Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

COVID közlemény – 2020. szeptember 17.

Iskolánkban naprakészen számon tartjuk a bejelentett COVID-pozitív eseteket, és segítséget nyújtunk a kontaktkutatásban. Az adatok ismeretében, az Emberi Erőforrások Minisztériumával egyeztetve, azt a döntést hoztuk, hogy csütörtöktől (09.17.) iskolánk átáll a digitális oktatásra. Ezzel egyidejűleg a kértem, hogy kollégista diákjaink legkésőbb csütörtökön (09.17.) délután 18 óráig költözzenek ki a kollégiumból.

Az elrendelt intézkedések zavartalan lebonyolításához iskolánk minden segítséget megad a pedagógusoknak és tanulóknak.

Folyamatosan kapcsolatban állunk az Operatív Törzzsel, az elrendelt intézkedéseket velük egyetértésben hoztuk meg és azok visszavonásig érvényesek.

A pánikot szeretnénk elkerülni, ezért hangsúlyozzuk: iskolában nem alakult ki gócpont, döntéseink a megelőzést szolgálják és a lehető legbiztonságosabb formában történő, folyamatos oktatás érdekeit szolgálják.

Kérek mindenkit, hogy a hatékony védekezés érdekében csak és kizárólag az iskola által kiadott hivatalos közleményekből tájékozódjon.

Komáromi Móric
igazgató