Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

COVID közlemény – 2020. szeptember 14.

Tisztelt Szülők!

Ma reggel értesítést kaptam arról, hogy iskolánk egyik tanárának és diákjának koronavírus tesztje pozitív lett. Az érintett diákot és tanárt azonnal szigorú karanténba helyezték, a kontakkutatás megkezdődött.

Az esetről azonnal értesítettem a Köznevelésért Felelős Államtitkárságot, a Népegészségügyi Hivatalt és iskolánk fenntartóját. Útmutatásuk szerint a szükséges lépéseket azonnal megtettem, az érintett két 12. osztályban iskolán kívüli digitális tanrendet írtam elő. Az iskolában a tanév kezdete óta szigorú előírások vannak érvényben a járvány miatt.

Munkatársaimmal, ahogy eddig is, mindent megteszünk, hogy a diákok és a tanárok a lehető legnagyobb biztonságban látogathassák intézményünket. Kérek mindenkit, hogy a pánikhangulat megelőzése érdekében csak és kizárólag az iskola által kiadott hivatalos közleményekből tájékozódjon.

Komáromi Móric
igazgató