Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

Jótékonysági sütivásár

Jótékonysági Sütivásár a Szent Benedek Középiskola és Kollégiumban

Iskolánk az elmúlt évekhez hasonlóan, az Adventi időszakban ismételten megrendezte jótékonysági sütivásárát, ahol immáron hagyományosan, súlyosan rászoruló balatonfüredi gyermekek részére gyűjtöttünk adományt. Idén Tauber Alex 20 éves balatonfüredi fiatalt szeretné segíteni iskolánk, aki születéskori agyvérzés miatt vált mozgáskorlátozottá. Alex a veszprémi Bárczi Gusztáv iskola tanulója, sütivásárunk fő célja az volt, hogy szabadabban tudjon kimozdulni otthonából, könnyebben jusson el moziba, levegőzni, kirándulni. A kerekesszékkel közlekedő fiúnak összecsukható alumínium rámpát szeretnénk vásárolni, melynek átadására hamarosan, ünnepélyes keretek között kerül sor. Az iskola szellemiségéhez igazodva, nagy örömünkre szolgált, és nagyon boldoggá tett mindannyiunkat, hogy segíthetünk. Mindenkinek áldott, békés ünnepeket kívánunk!