Weboldalt készítette: Websafe IT Security Kft. X

Iskolánk diákjai vezetik a felnőtt női NB1 liga alapszakaszát!

Az alapszakasz első körében idegenben sajnos vereséget szenvedtek a füredi lányok. Most azonban eljött az idő, hogy visszavághassanak. Telt ház és igazán lelkes szurkolók fogadták a csapatokat a Szent Benedek csarnokában. Egy igazán kiélezett mérkőzést láthattunk, látványos, hosszú és küzdelmes labdamenetekkel. Az első szett sajnos kicsúszott a lányok kezéből, mert az utolsó pontokat a fehérváriaknak sikerült megszerezni. A folytatásban azonban már nagyobb koncentrációval átvették az irányítást és meg sem álltak a végső győzelemig. Két jól felkészített, lelkes, győzni és bizonyítani akaró együttes csapott össze. Ezúttal mi örülhettünk a meccs végén, a győzelmet jelentő 3 pontnak is.

Gratulálunk! Bravó Lányok!

 

További információ: http://szbbra.hu/mav2/?fbclid=IwAR1W0wwAsPDV1wJ-rsykJ29fM2BcjxCL44uPVa0vr7a1RG9_knAkWWYayiE